jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۷۰۴۶ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شهردار زنجان و شهردار منطقه3 این شهرستان در جریان مرگ پسر خردسالی که در چاه آب افتاده بود، بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری میزان، حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری، دادستان استان زنجان در این باره گفت: پسر شش ساله‌ای ساعت 10 صبح دوشنبه در چاه آبی در منطقه شورجه زنجان افتاد و فوت کرد. گزارش بازپرس حاکی از آن بود که مرگ این پسربچه به دلیل نداشتن دریچه و حفاظ روی چاه رخ داده که پس از دریافت گزارش، خود شخصا در محل حادثه حضور یافتم و متوجه شدم چند چاه و یک کانال در آن محل، بدون دریچه ایجاد شده است.

وی اضافه کرد:: شهردار استان، شهردار منطقه 3، رئیس آب و فاضلاب استان و شهرستان را به منظور بررسی و مشخص شدن ابعاد قضیه به دادسرا احضار کردیم، این حادثه در حالی رخ داده که بنده درخصوص مرمت معابر و خیابان‌ها به شهردار نامه‌های متعددی را ارسال و تذکرات و اخطار لازم را ارائه کرده بودم و متاسفانه شاهد اخبار تلخی از این دست شدیم. در دادستانی زنجان، اظهارات شهردار و رئیس آب و فاضلاب برای مشخص شدن ابعاد حادثه اخذ شد. طی تحقیقات به‌عمل آمده و به دلیل توجه نکردن به انجام نظامات دولتی و عدم نظارت مناسب و کوتاهی انجام شده از سوی مسئولان شهرداری طی دستور قضایی شهردار زنجان همراه شهردار منطقه3 تحت نظر قرار گرفته و بررسی و تحقیقات قضایی بعدی درحال انجام است که به محض تکمیل تحقیقات، گزارش نهایی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر