jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۸۴ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مسابقات بین‌المللی دوومیدانی آلمان در حالی خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود که از ملی‌پوشان ایران هم برای حضور در این رقابت‌ها دعوت کرده‌اند. رضا قاسمی هم که سال گذشته در این رقابت‌ها شرکت کرده بود، امسال نیز راهی آلمان می‌شود.

از سوی دیگر ملی‌پوشان پرش طول و ارتفاع یعنی محمد ارزنده و کیوان قنبرزاده به همراه مریم طوسی، دونده سرعتی کشورمان در صورت فراهم شدن شرایط به این کشور سفر خواهند کرد. قاسمی سهمیه المپیک را کسب کرده و سه نفر دیگر برای رسیدن به ریو 2016 تلاش می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر