jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۶۸ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آقای گلفزانی: در خیابان خاوران و خیابان شیرازی (سادات قدیم) با وجود جمعیت بالا، نبود مدرسه و درمانگاه مردم منطقه را در شرایط سختی قرار داده است.

یک شهروند از تهران: خط تلفن همراه اول من دو روز است به علت بدهی یکطرفه شده،‌ اما همزمان با این اتفاق، بسته اینترنت 3G یک ماهه‌ای را هم که از مخابرات خریداری کرده‌ام، غیرفعال شده در حالی که هزینه این بسته را پرداخته‌ام. امیدوارم همراه اولی‌ها پاسخ قانع‌کننده‌ای برای اعمال این محدودیت داشته باشند.

خانم یگانه: در خیابان لطیفی، خانی‌آبادنو وجود تالارهای متعدد که بدون پارکینگ است، باعث ترافیک سنگین در این خیابان می‌شود. چرا به تالارهای بدون پارکینگ مجوز داده می‌شود؟

یک شهروند: چرا دولت هیچ نظارتی بر گرانی‌های اخیر میوه و تره بار ندارد و قیمت‌ها سیر صعودی دارد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر