jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۹۶۸   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آقای گلفزانی: در خیابان خاوران و خیابان شیرازی (سادات قدیم) با وجود جمعیت بالا، نبود مدرسه و درمانگاه مردم منطقه را در شرایط سختی قرار داده است.

یک شهروند از تهران: خط تلفن همراه اول من دو روز است به علت بدهی یکطرفه شده،‌ اما همزمان با این اتفاق، بسته اینترنت 3G یک ماهه‌ای را هم که از مخابرات خریداری کرده‌ام، غیرفعال شده در حالی که هزینه این بسته را پرداخته‌ام. امیدوارم همراه اولی‌ها پاسخ قانع‌کننده‌ای برای اعمال این محدودیت داشته باشند.

خانم یگانه: در خیابان لطیفی، خانی‌آبادنو وجود تالارهای متعدد که بدون پارکینگ است، باعث ترافیک سنگین در این خیابان می‌شود. چرا به تالارهای بدون پارکینگ مجوز داده می‌شود؟

یک شهروند: چرا دولت هیچ نظارتی بر گرانی‌های اخیر میوه و تره بار ندارد و قیمت‌ها سیر صعودی دارد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر