jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۴۴ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شهردار ایذه گفت: با توجه به نرخ مصوب از سوی شورای شهر، کرایه تاکسی درون‌شهری مشخص است و افزایش آن به مبلغ بالاتر توسط رانندگان منجر به برخورد قاطع و جدی با آنان خواهد شد.

انوشیروان بهرامی اظهار کرد: با توجه به افزایش سالانه کرایه تاکسی‌های شهری، امسال نیز جلسه افزایش کرایه تاکسی‌های شهر ایذه برگزار و برای این امر تصمیماتی گرفته شد. وی با بیان این که افزایش نرخ‌ها با توجه به تورم موجود در کشور صورت خواهد گرفت، افزود: با توجه به نرخ تورم در کشور، امسال باید میزان کرایه‌ها 14درصد افزایش پیدا می‌کرد، ولی ما 20 درصد را لحاظ کردیم. وی با پاسخ به این سوال که رانندگان تاکسی از روز گذشته به‌صورت یکپارچه اقدام به افزایش کرایه تا 70 درصد مبلغ فعلی کرده‌اند، گفت: با هماهنگی‌هایی که با نهادهای همکار با شهرداری و ناظر بر کار تاکسی‌ها انجام خواهد شد با افراد قانون‌شکن برخورد جدی خواهد شد.‌/‌ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر