jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۲۲ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از حضور داورانی از کشورهای دیگر از جمله سوریه، عراق، اندونزی، الجزایر و اردن در برگزاری سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی‌ایران خبر داد.

حجت‌‌الاسلام سیدمصطفی حسینی درباره داوری مسابقات بین‌المللی قرآن امسال گفت: یکی از ملاحظاتی که در خصوص دعوت از داوران داریم موضوع توانمندی آنهاست؛ زیرا برخی داوران دیگر کشورها تبحر داوران ایرانی را ندارند و تلاش می‌کنیم داورانی را انتخاب کنیم که به سطح توقعات ما نزدیک باشند و بتوانند از عهده داوری مسابقات ما برآیند.

به گفته رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، حدود 15 مسابقه بین‌المللی قرآن در جهان برگزار و هر ساله بعد از مسابقات کشوری یک اردوی انتخابی برای اعزام به مسابقات بین‌المللی قرآن برپا می‌شود. سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن از 22 تا 28 اردیبهشت هر روز از ساعت 15 تا 24 با حضور نمایندگانی از 68 کشور جهان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و حضور عموم مردم در آن آزاد است. ‌/‌ خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر