jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۹۲۲   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از حضور داورانی از کشورهای دیگر از جمله سوریه، عراق، اندونزی، الجزایر و اردن در برگزاری سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی‌ایران خبر داد.

حجت‌‌الاسلام سیدمصطفی حسینی درباره داوری مسابقات بین‌المللی قرآن امسال گفت: یکی از ملاحظاتی که در خصوص دعوت از داوران داریم موضوع توانمندی آنهاست؛ زیرا برخی داوران دیگر کشورها تبحر داوران ایرانی را ندارند و تلاش می‌کنیم داورانی را انتخاب کنیم که به سطح توقعات ما نزدیک باشند و بتوانند از عهده داوری مسابقات ما برآیند.

به گفته رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، حدود 15 مسابقه بین‌المللی قرآن در جهان برگزار و هر ساله بعد از مسابقات کشوری یک اردوی انتخابی برای اعزام به مسابقات بین‌المللی قرآن برپا می‌شود. سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن از 22 تا 28 اردیبهشت هر روز از ساعت 15 تا 24 با حضور نمایندگانی از 68 کشور جهان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و حضور عموم مردم در آن آزاد است. ‌/‌ خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر