jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۶۸۲۷ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۶

محمد کاظمیان دبیر فدراسیون به عنوان عضو کنفدراسیون و رامین شفیعی به عنوان رئیس کمیته پرش فدراسیون آسیا جهت شرکت در اجلاس آسیا به تایلند اعزام شدند.

حضور فعال فدراسیون ایران در بیست و نهمین اجلاس کنفدراسیون سوارکاری آسیا

به گزارش جام جم ورزشی ، در اجرای برنامه های از پیش تدوین شده و کسب کرسی کمیته پرش کنفدراسیون آسیا توسط ایران، طرح برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در بیست و نهمین اجلاس کنفدراسیون آسیا توسط رئیس کمیته پرش مطرح گردید که مقرر شد جزئیات آن تکمیل و در اختیار اعضاء مجمع کنفدراسیون آسیا قرار گیرد. اما یکی از مهمترین دستاوردهای این مجمع برای ایران قبول درخواست فدراسیون سوارکاری ایران جهت میزبانی برگزاری سی امین اجلاس مجمع عمومی کنفدراسیون آسیا در ماه آپریل ۲۰۱۷ در تهران است که برای اولین بار این اتفاق در کشور می افتد. لذا این میزبانی می توان قدرت، فرهنگ و امکانات و توانمدیها و سرمایه گذاریهای کشور را در زمینه های مختلف خصوصا ورزشهای سواره به رویت کشورهای عضو کنفدراسیون رساند تا براساس برنامه های تدوین شده پیش زمینه ای برای سایر فعالیتهای فدراسیون سوارکاری ایران در آسیا براساس اهداف از پیش تعیین شده فراهم گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر