jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۶۸۲۷   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۶

محمد کاظمیان دبیر فدراسیون به عنوان عضو کنفدراسیون و رامین شفیعی به عنوان رئیس کمیته پرش فدراسیون آسیا جهت شرکت در اجلاس آسیا به تایلند اعزام شدند.

حضور فعال فدراسیون ایران در بیست و نهمین اجلاس کنفدراسیون سوارکاری آسیا

به گزارش جام جم ورزشی ، در اجرای برنامه های از پیش تدوین شده و کسب کرسی کمیته پرش کنفدراسیون آسیا توسط ایران، طرح برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در بیست و نهمین اجلاس کنفدراسیون آسیا توسط رئیس کمیته پرش مطرح گردید که مقرر شد جزئیات آن تکمیل و در اختیار اعضاء مجمع کنفدراسیون آسیا قرار گیرد. اما یکی از مهمترین دستاوردهای این مجمع برای ایران قبول درخواست فدراسیون سوارکاری ایران جهت میزبانی برگزاری سی امین اجلاس مجمع عمومی کنفدراسیون آسیا در ماه آپریل ۲۰۱۷ در تهران است که برای اولین بار این اتفاق در کشور می افتد. لذا این میزبانی می توان قدرت، فرهنگ و امکانات و توانمدیها و سرمایه گذاریهای کشور را در زمینه های مختلف خصوصا ورزشهای سواره به رویت کشورهای عضو کنفدراسیون رساند تا براساس برنامه های تدوین شده پیش زمینه ای برای سایر فعالیتهای فدراسیون سوارکاری ایران در آسیا براساس اهداف از پیش تعیین شده فراهم گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر