jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۸۱۳   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۱

درام خانوادگی و پرتنش «مهمان ناخوانده» با بازی خاویر باردم و جنیفر لاورنس جلوی دوربین می رود. نام فیلم در زمان نمایش عمومی تغییر خواهد کرد.

«مهمان ناخوانده» باردم و لاورنس

به گزارش جام جم آنلاین ، دارن آرونوفسکی فیلم ساز غیرمتعارف سینما، این درام تلخ را براساس فیلم نامه غیراقتباسی خودش کارگردانی می کند.

خط اصلی داستان فیلم در باره زوجی است که در اوج اختلافات خود، میزبان گروهی از مهمانان ناخوانده می شوند. حضور این مهمانان ناخوانده، باعث خلق مشکلات تازه برای این زوج می شود.

به نوشته امپایر آنلاین، کلید فیلم برداری «مهمان ناخوانده» اوایل ماه ژوئن زده می شود. شهر نیویورک محل اصلی رخدادهای داستان فیلم است.

میشل فایفر، برایان گلسن، اد هریس و دامنال گلسن هم در فیلم بازی دارند. آن ها مهمانان مزاحم زوج داستان فیلم هستند که با حضور خود، باری بر مشکلات این دو اضافه می کنند.

خاویر باردم اسپانیایی تبار در حال حاضر درام واقع گرایانه «33» را آماده نمایش عمومی دارد. داستان فیلم در باره گروهی از معدنچیان شیلیایی است که در معدن محل کار خود برای 33 روز گرفتار بودند.

جنیفر لاورنس هم پس از بازی در اکشن علمی تخیلی پرفروش «بازی های هانگر»، به صورت بازیگر محصولات غیرمتعارف سینما درآمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر