jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۶۰۵   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی مازندران از بسته شدن محور هراز برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (30 و 31 فروردین) به دلیل عملیات راهسازی خبر داد.

عباسعلی نجفی دیروز در گفت‌وگو با ایرنا افزود: محور هراز برای تراشه‌برداری و لق گیری سنگ‌های حاشیه این محور از ساعت 8 تا 18 برای خودروهای عبوری بسته است.

وی ادامه داد: رانندگان می‌توانند از محورهای سوادکوه، کندوان (چالوس ـ کرج) و کناره به عنوان راه‌های جایگزین برای تردد به پایتخت استفاده کنند. هفته گذشته محور چالوس ـ کرج نیز برای عملیات لق‌گیری و تثبیت سنگ‌ها به مدت دو روز بسته شده بود.

در نوروز 95 سقوط سنگ در محور هراز و کندوان به تعدادی از خودروها خسارت وارد کرد و تعدادی از سرنشینان آنها مجروح شدند. استان مازندران دارای 3600 کیلومتر محور اصلی است که از چهار محور کناره، هراز، سوادکوه و کندوان به تهران ارتباط دارد و محور هراز و کندوان یکی از پرترافیک‌ترین محورهای کشور محسوب می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر