jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۶۰۵ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی مازندران از بسته شدن محور هراز برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (30 و 31 فروردین) به دلیل عملیات راهسازی خبر داد.

عباسعلی نجفی دیروز در گفت‌وگو با ایرنا افزود: محور هراز برای تراشه‌برداری و لق گیری سنگ‌های حاشیه این محور از ساعت 8 تا 18 برای خودروهای عبوری بسته است.

وی ادامه داد: رانندگان می‌توانند از محورهای سوادکوه، کندوان (چالوس ـ کرج) و کناره به عنوان راه‌های جایگزین برای تردد به پایتخت استفاده کنند. هفته گذشته محور چالوس ـ کرج نیز برای عملیات لق‌گیری و تثبیت سنگ‌ها به مدت دو روز بسته شده بود.

در نوروز 95 سقوط سنگ در محور هراز و کندوان به تعدادی از خودروها خسارت وارد کرد و تعدادی از سرنشینان آنها مجروح شدند. استان مازندران دارای 3600 کیلومتر محور اصلی است که از چهار محور کناره، هراز، سوادکوه و کندوان به تهران ارتباط دارد و محور هراز و کندوان یکی از پرترافیک‌ترین محورهای کشور محسوب می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر