jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۶۵۰۳ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۸

باشگاه اورتون یکی دیگر از باشگاه هایی است که می خواهد خوزه مورینیو را بر روی نیمکت خود بنشاند.

اورتون به دنبال آقای خاص

به گزارش جام جم ورزشی ، مسئولان باشگاه اورتون علاقه مندی خود را برای جذب خوزه مورینیو سرمربی سابق چلسی نشان دادند. در میان پیشنهادهای مختلفی که مورینیو در دست دارد شاید اورتون کم اهمیت ترین گزینه باشد اما در مورد آینده آقای خاص فوتبال می توان هر گونه پیش بینی کرد. در حالی که تلاش ها برای کشاندن این مربی به سمت نیمکت منچستریونایتد ادامه دارد پیشنهاد باشگاه اورتون می تواند همه چیز را تغییر بدهد. نکته مهم اینکه اگر حضور مورینیو در این تیم جدی شد باید دید که اورتونی ها قادرند از پس هزینه های به خدمت گیری این مربی بربیایند یا خیر.

اورتون علاقه مند است تا خوزه مورینیو را تا پایان سال 2019 در اختیار داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر