jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۶۵۰۳   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۸

باشگاه اورتون یکی دیگر از باشگاه هایی است که می خواهد خوزه مورینیو را بر روی نیمکت خود بنشاند.

اورتون به دنبال آقای خاص

به گزارش جام جم ورزشی ، مسئولان باشگاه اورتون علاقه مندی خود را برای جذب خوزه مورینیو سرمربی سابق چلسی نشان دادند. در میان پیشنهادهای مختلفی که مورینیو در دست دارد شاید اورتون کم اهمیت ترین گزینه باشد اما در مورد آینده آقای خاص فوتبال می توان هر گونه پیش بینی کرد. در حالی که تلاش ها برای کشاندن این مربی به سمت نیمکت منچستریونایتد ادامه دارد پیشنهاد باشگاه اورتون می تواند همه چیز را تغییر بدهد. نکته مهم اینکه اگر حضور مورینیو در این تیم جدی شد باید دید که اورتونی ها قادرند از پس هزینه های به خدمت گیری این مربی بربیایند یا خیر.

اورتون علاقه مند است تا خوزه مورینیو را تا پایان سال 2019 در اختیار داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر