jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۹۶۴۸۹ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۷

برنامه پایش امشب با موضوع تحلیل و بررسی تجربه کشورهای اروپایی برای مقاوم سازی اقتصادشان به روی آنتن می رود.

اقتصاددان فرانسوی امشب مهمان شبکه یک

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در این برنامه که حوالی ساعت 23 پخش می شود، دکتر »ژولیان پلیسیه» اقتصاددان فرانسوی با حضور در برنامه، می گوید که کشورهای اروپایی با استفاده از چه روش هایی، اقتصاد خود را مقابل تهدیدها و نوسانات، مقاوم می کنند؟ تخصص ژولیان پلیسیه در زمینه اقتصاد، مدیریت مالی و حقوق بین‌الملل و نفت است.

او فوق‌لیسانس اقتصاد انرژی و دکترای اقتصاد اسلامی دارد. در حال حاضر هم در دانشگاه تهران، اقتصاد فرانسه تدریس می‌کند.

همچنین در بخش پایش کسب و کار برنامه این هفته ، ماجرای اعتراض یک تولید کننده در خلال سخنرانی معاون اول رئیس جمهور در نمایشگاه ایران پلاست از زبان همان تولیدکننده بیان می شود.

در بخش کارآفرین برنامه این هفته نیز دکتر »ایرج رستگار» نویسنده و دارنده تنها مرکز تولیدگیاهان داروی و زینتی در ایران، تجربیات موفقیت خود را برای بینندگان تشریح می کند.

سوال نظرسنجی برنامه امشب پایش به این شرح است : با کدام نظر درباره یارانه ها موافقید ؟ 1- برای ایجاد اشتغال صرف شود 2- به فقرا پرداخت شود.

برای شرکت در این نظرسنجی بینندگان از هم اکنون می توانند عدد گزینه مورد نظر را به شماره پیامک 30000111 ارسال کنند.

برنامه پایش به تهیه کنندگی توحیدآتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه ها بعد از سریال شبانگاهی از این شبکه پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر