jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۴۵۶   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۰

مهدی رحمتی در اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد.

درد و دل اینستاگرامی مهدی رحمتی با هواداران +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، مهدی رحمتی در دربی یک پنالتی مهار کرد و دو سیو انجام داد اما با دریافت چهار گل یکی از بدترین روزهای خود را پشت سر گذاشت. او که بعد از دربی سکوت کرده بود در اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد که در ادامه می خوانید:

دوست نداشتم در این شرایط حرفی بزنم اما فکر کردم حداقل کاری که می توانم انجام بدهم یک عذرخواهی بزرگ از تک تک هواداران استقلال است.همه آنهایی که تا صبح از شدت ناراحتی بیدار ماندند.من به نمایندگی از همه اعضای تیم تمام فریادها،خشم ها و اعتراض های شما را می پذیرم و پاسخی هم برایش ندارم.بازی دیروز ما جایی برای توجیه باقی نمی گذارد.باختیم و شایسته نبودیم و بهتر است بدون بهانه مسئولیت این نتیجه را بپذیریم و هواداران را بیش از این عصبانی نکنیم. به عنوان برادر کوچک شما،اگر مقبولیتی برای من قائل هستید از همه هواداران استقلال می خواهم که با قلبهای مهربانشان از این اتفاق تلخ گذر کنند و به آینده امیدوار باشند.به یاد دارم که چند سال قبل وقتی در جام حذفی سه بر صفر پرسپولیس را شکست دادیم چه دوران خوشی بود اما هرگز فکر نمی کردیم که مثل دیروز از راه برسد همان طور که هیچکدام از ما نمی دانیم دربی های بعدی چه خواهد شد اما اینجا در محضر شما عزیزان و خدای بزرگ به سهم خودم قول می دهم تا روزی که دروازه بان استقلال هستم،در یکی از دربی های آینده نتیجه دیروز را جبران کنم.

این را هم به یاد داشته باشید که سه و چهار و پنج و... صرفا اعدادی هستند برای کری های استادیومی،در غیر این صورت فوتبال ایران می داند که با یک باخت قدمت ٧٠ ساله باشگاه استقلال زیر سئوال نخواهد رفت.

در پایان ادب و احترام حکم می کند که پیروزی دیروز را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش تبریک بگویم.

روزهای پر امید خواهد رسید.خیلی زود، شاید چند روز دیگر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر