jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۴۵۶ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۰

مهدی رحمتی در اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد.

درد و دل اینستاگرامی مهدی رحمتی با هواداران +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، مهدی رحمتی در دربی یک پنالتی مهار کرد و دو سیو انجام داد اما با دریافت چهار گل یکی از بدترین روزهای خود را پشت سر گذاشت. او که بعد از دربی سکوت کرده بود در اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد که در ادامه می خوانید:

دوست نداشتم در این شرایط حرفی بزنم اما فکر کردم حداقل کاری که می توانم انجام بدهم یک عذرخواهی بزرگ از تک تک هواداران استقلال است.همه آنهایی که تا صبح از شدت ناراحتی بیدار ماندند.من به نمایندگی از همه اعضای تیم تمام فریادها،خشم ها و اعتراض های شما را می پذیرم و پاسخی هم برایش ندارم.بازی دیروز ما جایی برای توجیه باقی نمی گذارد.باختیم و شایسته نبودیم و بهتر است بدون بهانه مسئولیت این نتیجه را بپذیریم و هواداران را بیش از این عصبانی نکنیم. به عنوان برادر کوچک شما،اگر مقبولیتی برای من قائل هستید از همه هواداران استقلال می خواهم که با قلبهای مهربانشان از این اتفاق تلخ گذر کنند و به آینده امیدوار باشند.به یاد دارم که چند سال قبل وقتی در جام حذفی سه بر صفر پرسپولیس را شکست دادیم چه دوران خوشی بود اما هرگز فکر نمی کردیم که مثل دیروز از راه برسد همان طور که هیچکدام از ما نمی دانیم دربی های بعدی چه خواهد شد اما اینجا در محضر شما عزیزان و خدای بزرگ به سهم خودم قول می دهم تا روزی که دروازه بان استقلال هستم،در یکی از دربی های آینده نتیجه دیروز را جبران کنم.

این را هم به یاد داشته باشید که سه و چهار و پنج و... صرفا اعدادی هستند برای کری های استادیومی،در غیر این صورت فوتبال ایران می داند که با یک باخت قدمت ٧٠ ساله باشگاه استقلال زیر سئوال نخواهد رفت.

در پایان ادب و احترام حکم می کند که پیروزی دیروز را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش تبریک بگویم.

روزهای پر امید خواهد رسید.خیلی زود، شاید چند روز دیگر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر