jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۶۰۹۲   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۰۰

نوشاد عالمیان با شکست برابر حریف هندی خود برای کسب سومین سهمیه المپیک تنیس روی میز برای ایران باید در گروه بازنده ها رقابت کند.

شکست نوشاد عالمیان در آستانه کسب سهمیه المپیک

به گزارش جام جم ورزشی ، در فینال دومین مرحله مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک که به میزبانی هنگ کنگ در حال برگزاری است، نوشاد عالمیان برابر کمال آچانتا از هند به رقابت پرداخت تا با قهرمانی در این رقابتها سومین سهمیه المپیک را برای ایران کسب کند. اما عالمیان با نتیجه 4 بر 3 (14-12، 6-11، 11-3، 11-7، 4-11، 7-11، 6-11) بازی را واگذار کرد و باید در گروه بازنده ها به رقابت بپردازد.

پیش از این نیما عالمیان و ندا شهسواری دو سهمیه در مرحله اول انتخابی المپیک برای ایران کسب کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر