jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۶۰۹۲ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۰۰

نوشاد عالمیان با شکست برابر حریف هندی خود برای کسب سومین سهمیه المپیک تنیس روی میز برای ایران باید در گروه بازنده ها رقابت کند.

شکست نوشاد عالمیان در آستانه کسب سهمیه المپیک

به گزارش جام جم ورزشی ، در فینال دومین مرحله مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک که به میزبانی هنگ کنگ در حال برگزاری است، نوشاد عالمیان برابر کمال آچانتا از هند به رقابت پرداخت تا با قهرمانی در این رقابتها سومین سهمیه المپیک را برای ایران کسب کند. اما عالمیان با نتیجه 4 بر 3 (14-12، 6-11، 11-3، 11-7، 4-11، 7-11، 6-11) بازی را واگذار کرد و باید در گروه بازنده ها به رقابت بپردازد.

پیش از این نیما عالمیان و ندا شهسواری دو سهمیه در مرحله اول انتخابی المپیک برای ایران کسب کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر