jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۰۶۷   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۳۳

در روزی که استقلال چهار گل از پرسپولیس خورد مهدی رحمتی پنالتی مهدی طارمی را مهار کرد.

فتوشاپ جنجالی روی پنالتی طارمی به رحمتی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در شرایطی که استقلال با دو گل از پرسپولیس عقب بود یک پنالتی نصیب سرخ ها شد تا طارمی برای هت تریک کردن پشت توپ قرار بگیرد. اما ضربه طارمی را رحمتی مهار کرد.

ساعتی پس از این ضربه پنالتی عکسی در برخی از سایت ها منتشر شد مبنی بر اینکه ضربه پنالتی طارمی به داخل دروازه رفته این در حالی است که مشخص شد این عکس فتوشاپ بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها