jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۰۶۷ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۳۳

در روزی که استقلال چهار گل از پرسپولیس خورد مهدی رحمتی پنالتی مهدی طارمی را مهار کرد.

فتوشاپ جنجالی روی پنالتی طارمی به رحمتی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در شرایطی که استقلال با دو گل از پرسپولیس عقب بود یک پنالتی نصیب سرخ ها شد تا طارمی برای هت تریک کردن پشت توپ قرار بگیرد. اما ضربه طارمی را رحمتی مهار کرد.

ساعتی پس از این ضربه پنالتی عکسی در برخی از سایت ها منتشر شد مبنی بر اینکه ضربه پنالتی طارمی به داخل دروازه رفته این در حالی است که مشخص شد این عکس فتوشاپ بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر