jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۸۰ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

چهارمین فینال لیگ برتر بسکتبال عصر روز گذشته در سالن 17شهریور آبادان برگزار شد که در پایان پتروشیمی موفق شد با حساب 83 بر 57 به پیروزی رسیده و قهرمان شود.

پتروشیمی با این نتیجه به سومین قهرمانی خود در لیگ برتر بسکتبال دست یافت. این تیم ماهشهری در فصل 92ـ91 و 93ـ92 با سرمربیگری مهران حاتمی به مقام قهرمانی رسیده بود.

حامد حدادی، ستاره تیم ملی بسکتبال کشورمان که اوایل سال گذشته در لیگ چین و با تیم سیچوآن به قهرمانی رسیده بود، با رسیدن پتروشیمی به مقام نخست به دومین قهرمانی خود در این فصل دست یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر