jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۶۶ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه دیروز تهران گفت: اشراف اطلاعاتی کامل از گروهک‌های تروریستی داریم.

راهبرد ما این است که این تهدیدات پیش از رسیدن به مرزها باید نابود شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وی با بیان این‌که رابطه آمریکا با ما همواره یک رابطه براندازی بوده، یادآور شد: از سال 2001 نیروهای آمریکایی به بهانه عراق و افغانستان وارد منطقه شدند، اما هدف اصلی آنها مقابله با ایران بود. وقتی آمریکایی‌ها نیروهای مسلح ایران را پا در رکاب و آماده دیدند بعد از 14ـ13 سال مجبور شدند تا منطقه را ترک کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر