jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۵۸۷   ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزیر کشور با بیان این‌که ایران و پاکستان برای همکاری در امنیت مرزی به نقاط مشترک خوبی رسیده‌اند، گفت: نشست مشترک مقامات ارشد حوزه‌های مختلف امنیتی، اطلاعاتی مرزی و استانی دو کشور حداکثر تا سه هفته آینده در تهران برگزار ‌می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی، در مراسم بزرگداشت روز ملی پاکستان اظهارکرد: جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان، با بیش از 900 کیلومتر مرز مشترک، از مهم‌ترین کشورهای همسایه‌اند که در طول تاریخ، همواره با صلح و ثبات کنار هم زندگی کرده‌اند و فرهنگ و دین مشترک، زبان یکسان مردم بسیاری از مناطق دو کشور و مواضع سیاسی مشترک دو کشور در عرصه بین‌المللی، به عمق روابط همسایگی افزوده و دو ملت را به برادران و خواهرانی جدا نشدنی تبدیل کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر