jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۵۸۶   ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای نگهبان از تائید صحت انتخابات در حوزه انتخابیه ماکو در جلسه دیروز شورای نگهبان خبر داد و گفت: با این تصمیم نتایج انتخابات در 207 حوزه مورد تائید شورای نگهبان قرار گرفته است.

سیامک ره پیک در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما ضمن اشاره به این‌که قبلا صحت انتخابات در 206 حوزه انتخابیه مورد تائید قرار گرفته بود، افزود:‌ در خصوص حوزه انتخابیه ماکو برای اطمینان بیشتر و حفظ آرای مردم سرانجام تصمیم گرفته شد کل صندوق‌های آرا بازشماری شود. سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای نگهبان ادامه داد: اوایل هفته، این بازشماری انجام و نتایج بررسی در شورای نگهبان مطرح شد که بر این اساس، منتخب اول با تعداد بسیار کم آرا، یعنی پنج رای بالاتر از یک چهارم به عنوان نفر اول حوزه انتخابیه ماکو برای شورای نگهبان احراز شد.

ره‌پیک افزود: تصمیم شورای نگهبان نیز به این شکل مقرر شد که انتخابات حوزه ماکو در مرحله اول به اتمام رسیده و نفر اول حدنصاب را کسب کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر