jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۵۱۸ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

استاندار فارس گفت: حفظ پالایشگاه فعلی شیراز با توجه به آلاینده و قدیمی بودن آن ممکن نیست. به گفته سیدمحمدعلی افشانی، مدیران این مجموعه موظفند ظرف سه ماه آینده تکلیف را مشخص کنند که چه برنامه‌ای برای این پالایشگاه دارند.

او با بیان این‌که یکی از اقداماتی که می‌توان انجام داد، جمع‌آوری کامل پالایشگاه فعلی و احداث پالایشگاه جدید با استانداردهای روز است یا این‌که پالایشگاه جدید را در زمینی که در شهرستان سروستان برای آنها در نظر گرفته شده احداث کنند، افزود: اولویت سرمایه‌گذاری و ساخت پالایشگاه جدید با مدیران فعلی است و در صورت عدم تمایل به ورود به این موضوع، از سرمایه‌گذار جدید دعوت خواهیم کرد. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر