jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۵۱۷ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌شمالی از انسداد 146حلقه چاه غیرمجاز آب در این استان خبر داد.

به گفته رضا نعیمی، انسداد چاه‌های غیرمجاز و جلوگیری از اضافه برداشت چاه‌های دارای پروانه بهره‌برداری از مهم‌ترین اقدامات حفاظت منابع آب زیرزمینی در سال گذشته بود.

او شمار چاه‌های غیرمجاز شناسایی شده در استان را بیش از 3000 حلقه اعلام کرد و افزود: با انسداد این تعداد چاه غیرمجاز از برداشت غیرمجاز سالانه یک میلیون و 800 هزار مترمکعب آب زیرزمینی پیشگیری شد. به گفته وی سالانه بیش از 103 میلیون مترمکعب آب از چاه‌های دارای پروانه بهره‌برداری به صورت غیرمجاز برداشت می‌شود. /خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر