jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۵۰۰   ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزارت خارجه روسیه، عادی‌سازی روابط با ترکیه را در شرایط فعلی ناممکن خواند.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: متاسفانه مجبوریم بگوییم که اظهارات اخیر وزیر خارجه ترکیه از چارچوب سیاست‌های رسانه‌ای این کشور در تحریف واقعیت روابط دو جانبه روسیه وترکیه خارج نبود و باید تاکید کنیم در حال حاضر مقدمات عادی سازی این روابط وجود ندارد.

در ادامه این بیانیه آمده است: چند روز قبل مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه در مصاحبه‌ای با شبکه ماهواره‌ای الخبر از روابط روسیه وترکیه و برخی تحرکات مثبت در این زمینه سخن گفت. برای ما دشوار است که درک کنیم آقای وزیر بر چه اساس این‌گونه نتیجه‌گیری کرده است و باید یک بار دیگر اینجا تاکید کنیم، رهبری ترکیه مسئول بحران کنونی است./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر