jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۵۰۰ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزارت خارجه روسیه، عادی‌سازی روابط با ترکیه را در شرایط فعلی ناممکن خواند.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: متاسفانه مجبوریم بگوییم که اظهارات اخیر وزیر خارجه ترکیه از چارچوب سیاست‌های رسانه‌ای این کشور در تحریف واقعیت روابط دو جانبه روسیه وترکیه خارج نبود و باید تاکید کنیم در حال حاضر مقدمات عادی سازی این روابط وجود ندارد.

در ادامه این بیانیه آمده است: چند روز قبل مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه در مصاحبه‌ای با شبکه ماهواره‌ای الخبر از روابط روسیه وترکیه و برخی تحرکات مثبت در این زمینه سخن گفت. برای ما دشوار است که درک کنیم آقای وزیر بر چه اساس این‌گونه نتیجه‌گیری کرده است و باید یک بار دیگر اینجا تاکید کنیم، رهبری ترکیه مسئول بحران کنونی است./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر