jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۹۵۴۳۷ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۶:۴۷

معاون جمعیت هلال احمر در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما از همکاری خوب شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در انعکاس فعالیت‌های این سازمان قدردانی کرد.

قدردانی سازمان هلال احمر از صداوسیما

به گزارش جام جم سیما، سیدحمید جمال‌الدینی معاون آموزش و پژوهش و فنآوری سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در لوح تقدیری که برای محمد سرافراز ارسال کرده همکاری شبکه‌های صدا و سیما به ویژه شبکه خبر را در آموزش همگانی و اطلاع رسانی موثر و انتقال پیام‌های مرتبط با ایمنی برای هموطنان در ایام نوروز موثر و قابل توجه خوانده و از این تعاملات قدردانی کرده است.

وی در این نامه همچنین کاهش حوادث، نحوه صحیح برخورد مردم با حوادث و همچنین افزایش اعتماد به امدادگران و عملیات نجات را ناشی از همین تعاملات ارزنده دانسته و از سرافراز و کارکنان سازمان صدا و سیما تشکر کرده است.

در ایام نوروز اکیپ‌های خبری و تولیدی رسانه ملی چندین گزارش مستند و خبری از فعالیت امدادگران هلال احمر تهیه و مردم را از این تلاش‌ها آگاه کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر