jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۴۷۰۶ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۸:۰۴

سعد حریری امروز (دوشنبه) در اظهاراتی در راستای ادامه حمایت از مواضع عربستان سعودی در لبنان عنوان داشت، اگر حزب الله بخواهد امتیازدهی‌هایی در مورد ریاست جمهوری لبنان به دست آورد باید سلاح خود را تحویل دهد!

شرط حریری در باره ریاست جمهوری لبنان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت اینترنتی النشره، سعد حریری، رئیس جریان المستقبل لبنان در سخنانی مدعی شد، دو طرف که فراکسیون تغییر و اصلاح به ریاست میشل عون و هم‌چنین حزب الله هستند مانع از انتخاب رئیس جمهور در لبنان می‌شوند.

وی افزود: انتخاب رئیس جمهور تمامی مشکلات در کشور را حل می‌کند و من به گزینه انتخاب سلیمان فرنجیه، رئیس جریان المرده لبنان جهت تصدی پست ریاست جمهوری پایبند هستم.

وی افزود: من به نخست وزیری پایبند نیستم و هر چه که در مورد بسته‌ای واحد گفته می‌شود رد می‌کنم و من به خاطر اینکه نخست وزیر شوم در راستای متوقف کردن جریان کشور عمل نخواهم کرد.

وی در اظهاراتی خصمانه و در راستای حمایت از مواضع مداخله جویانه عربستان در لبنان تصریح کرد تنش در روابط لبنان و عربستان به دلیل مداخله حزب الله در امور عربی است.

سعد حریری هم‌چنین عنوان کرد: اگر حزب الله می‌خواهد امتیازدهی‌هایی را در مورد ریاست جمهوری به دست آورد باید سلاح خود را تحویل دهد.

منبع:ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر