jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۴۹۶   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری شرایط شاگردانش را مطلوب دانست و از روند درمان بهداد سلیمی هم ابراز رضایت کرد.

سجاد انوشیروانی به تسنیم گفت: بهداد سلیمی شرایطی رو به بهبود دارد و در حال حاضر بزرگ‌ترین مشکلی که بهداد دارد این است که نمی‌تواند جهش کند و وزنه را بِکند. البته طی هماهنگی با پزشکان و روند تمرین بهداد، از اول اردیبهشت این مشکل حل خواهد ‌شد. او ابتدا باید لیفت کند و کم‌کم جلوتر از این هم خواهد آمد.

سرمربی جدید تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان درخصوص این که آیا امیدوار به کسب مدال بهداد است، خاطرنشان کرد: بعد از شروع تمرینات منظم بهداد باید در این خصوص اظهار نظر کرد؛ ولی با شرایطی که بهداد دارد و انگیزه بالایش که تنها به فکر تکرار قهرمانی المپیک گذشته است، با سه تا چهار ماه تمرکز و در صورتی که مشکلی برای پایش به وجود نیاید، سلیمی توانایی این را دارد که بتواند دومین طلای المپیکش را به دست آورد.

انوشیروانی در ارتباط با کیانوش رستمی هم گفت: رستمی هم تمرینات خوبی در پیش دارد و طی روزهای آینده بهتر خواهد شد. او بخوبی تمرین می‌کند و ورزشکار کاملی به حساب می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر