jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۴۹۶ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری شرایط شاگردانش را مطلوب دانست و از روند درمان بهداد سلیمی هم ابراز رضایت کرد.

سجاد انوشیروانی به تسنیم گفت: بهداد سلیمی شرایطی رو به بهبود دارد و در حال حاضر بزرگ‌ترین مشکلی که بهداد دارد این است که نمی‌تواند جهش کند و وزنه را بِکند. البته طی هماهنگی با پزشکان و روند تمرین بهداد، از اول اردیبهشت این مشکل حل خواهد ‌شد. او ابتدا باید لیفت کند و کم‌کم جلوتر از این هم خواهد آمد.

سرمربی جدید تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان درخصوص این که آیا امیدوار به کسب مدال بهداد است، خاطرنشان کرد: بعد از شروع تمرینات منظم بهداد باید در این خصوص اظهار نظر کرد؛ ولی با شرایطی که بهداد دارد و انگیزه بالایش که تنها به فکر تکرار قهرمانی المپیک گذشته است، با سه تا چهار ماه تمرکز و در صورتی که مشکلی برای پایش به وجود نیاید، سلیمی توانایی این را دارد که بتواند دومین طلای المپیکش را به دست آورد.

انوشیروانی در ارتباط با کیانوش رستمی هم گفت: رستمی هم تمرینات خوبی در پیش دارد و طی روزهای آینده بهتر خواهد شد. او بخوبی تمرین می‌کند و ورزشکار کاملی به حساب می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر