jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۴۸۰ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

هفته گذشته بعد از مصاحبه خبرنگار ایسنا با کیومرث پوراحمد، کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون، شاهد برخی حاشیه‌سازی‌ها و بی‌انصافی‌ها علیه رسانه ملی بودیم.

کیومرث پوراحمد بتازگی در متنی مختصر با عنوان «شکستن یک عهد قدیمی» از دوستی قدیمی خود با رسانه ملی و مدیران و برنامه‌سازان آن نوشت. پوراحمد از صمیمیت در برنامه خندوانه و صداقت تهیه‌کننده آن گفت و رامبد جوان را دوست زلال و دلپذیر خود معرفی کرد. او همچنین دل پُری از برخی قلم‌ها و سایت‌ها و شبکه‌های مجازی داشت که با حاشیه‌سازی و تغییر بارکلامی او در مصاحبه با ایسنا به هجمه علیه رسانه ملی پرداختند.

صداقت قلم و بیان استاد پوراحمد تا جایی است که سیدعلی احمدی، تهیه‌کننده خندوانه را بر آن داشت تا در ادامه نوشتار استاد، این‌گونه بنویسد: «همان‌طور که ایشان در متن گلایه‌آمیز خود ذکر نموده‌اند، برنامه‌های تولیدی و ضبطی در محدوده‌ای زمانی باید پخش شوند. چنانچه گفت‌وگوها به درازا بینجامد، عوامل برنامه‌ساز چاره‌ای جز حذف بخش‌هایی از گفت‌وگو ندارند. این مهم را همه از جمله مهمانان مدعو و کسانی که حداقل اطلاعات از برنامه‌سازی دارند، می‌دانند. حال برخی رسانه‌های وابسته به جناحی خاص قسم یاد کرده‌اند که به هر طریق و با تمسک به هر حربه‌ای حتی بداخلاقی‌هایی که سبب رنجش استاد و پیشکسوت سینمای ایران آقای پوراحمد شده است، این رسانه عمومی را مورد بی‌مهری قرار دهند. برنامه خندوانه طی سه فصل پخش برنامه خود توانسته است مخاطبان بی‌شماری را جذب کند، به طوری که برای هر برنامه آن فقط میلیون‌ها پیامک ارسال می‌شود و در نظرسنجی‌های مردمی نیز به عنوان برنامه پیشتاز و مورد لطف مخاطبان انتخاب شده است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر