jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۴۷۹   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مجموعه نمایشی «اون یکی‌ها» برای گروه سنی 6 تا 12 سال در گروه کودک و نوجوان شبکه دو در حال تولید است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که با هدف مصرف صحیح آب تولید می‌شود، آموزش استفاده بهینه از منابع آبی، مدیریت صحیح آن در شرایط بحرانی و حفظ این نعمت الهی را به صورت غیرمستقیم و به شیوه‌ای ملموس برای کودکان در نظر دارد. «اون یکی‌ها» داستانی است از دو سرزمین متفاوت؛ یکی واقعی و ملموس، دیگری فانتزی و خیال‌انگیز. یک خانواده از شهر به مزرعه‌ای نقل مکان می‌کنند تا از آلودگی هوا نجات پیدا کنند. در آنجا با افتادن یک سبد در حیاط خانه زمینه ورود شخصیت‌های فانتزی به داستان فراهم می‌شود و این گونه «اون یکی‌ها» با اتفاقاتی خاص پایشان به سرزمین قصه‌ها باز می‌شود تا اهمیت نعمت الهی «آب» برای کودکان به تصویر کشیده شود.

بر این اساس گروه برنامه‌ساز مجموعه «اون یکی‌ها» درصدد است تا با توجه به جذابیت‌های داستانی و نمایشی، کودکان را با مقوله ذخایر آبی و ارزش‌های پیرامون مایه حیات آشنا کند. افزون بر این در تمامی قصه‌ها راجع به ارزش‌های انسانی، روش‌های حل مساله، مهارت‌های زندگی، اجتماعی و... در قالب نمایش‌هایی بسیار ساده و فانتزی و در حد ادراک کودکان مطالبی گفته و در دوربین برنامه ضبط شده است. در این مجموعه تلویزیونی از حضور عروسک‌ها در کنار بازیگران استفاده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر