jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۹۴۳۱۶   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۸

شهرام محمودی قصد دارد در صورت صعود تیم ملی والیبال ایران به المپیک و پس از پایان این رقابت ها با این تیم وداع کند.

شهرام محمودی از تیم ملی والیبال خداحافظی می کند

به گزارش جام جم ورزشی ، شهرام محمودی پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران تصمیم دارد از تیم ملی والیبال ایران خداحافظی کند البته این تصمیم در مقطع کنونی اجرا نخواهد شد. او هم اکنون در تمرینات تیم ملی والیبال با حضور لوزانو شرکت کرده و خود را به همراه سایر هم تیمی هایش برای رقابت های انتخابی المپیک آماده می کند.

شهرام محمودی سال گذشته طعم شیرین پدر شدن را چشید و صاحب یک پسر به نام آرسام شد. دوری بیش از اندازه از همسر و پسرش باعث دلتنگی محمودی شده و حالا او تصمیم قطعی خود را برای وداع با تیم ملی پس از رقابت های المپیک گرفته است.

البته مصدومیت عامل دیگری است که پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران را مجاب به خداحافظی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر