jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۲۱۶   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بزرگ‌ترین سوسمار جهان گرچه مشهور است که بیشتر از لاشه حیوانات مرده تغذیه می‌کند، اما اگر غذایی برای خوردن نیابد به یک شکارچی بسیار خطرناک تبدیل می‌شود که می‌تواند برای هر جانداری خطرناک باشد.

به گزارش فرارو،‌ «اژدهای کومودو» با القابی چون کروکودیل خشکی، غول دید‌بان و سوسمار آدمخوار با طول سه متر و وزنی بیش از 136 کیلوگرم بزرگ‌ترین و خطرناک‌ترین سوسمار جهان است که تقریبا همه‌چیزخوار است و در هر وعده غذایی می‌تواند تا 80 درصد وزن خود تغذیه کند. اژدهای کومودو اغلب از گوشت مردار تغذیه می‌کند، اما شکارچی قابلی است و با روش خاص خود می‌تواند هر حیوانی را از پای درآورد. «جولیا سانداکوا» عکاس روس که چندی پیش برای عکاسی از این خزنده خطرناک به کومودو رفته بود، موفق شد یکی از همین لحظات شگفت انگیز شکار دو کومودو را شاهد باشد و ازآن عکاسی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر