jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۱۵۹   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

واگذار نشدن ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهر پردیس که قرار بود سال گذشته در دهه فجر صورت گیرد، موجب شد تا دیوان عدالت اداری دستور موقت برای مدیران شهر جدید پردیس صادر و آن را به مدیرعامل این شهر ابلاغ کند.

به گزارش فارس، سال گذشته قرار بود که 4500 مسکن مهر در شهر جدید پردیس افتتاح شود، اما ظاهرا تعلل و کم‌کاری از سوی مدیران ارشد این شهر باعث شد تا متقاضیان مسکن مهر با شکایت به دیوان عدالت اداری، در پی تعیین تکلیف این واحدهای مسکونی برآیند.

براساس این گزارش، دیوان عدالت اداری نیز در تازه‌ترین حکم خود، دستور موقت برای این موضوع صادر کرده و آن را به رجب صلاحی، مدیرعامل شهر جدید پردیس ابلاغ کرده است.

در دستور موقت دیوان عدالت اداری آمده است که تا اطلاع ثانوی شرکت عمران شهر جدید پردیس حق ندارد بابت خدمات زیربنایی و روبنایی از حساب این متقاضیان پول برداشت کند تا آن پول‌هایی که قبلا از حساب مردم برداشته شده است، مشخص و سپس رأی جدید صادر شود.

براساس این گزارش، بعد از این که متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس به دیوان عدالت اداری شکایت کردند، با تشکیل یک گروه تلگرامی با نام «وحدت پردیس» با یکدیگر بیعت کرده‌اند تا زمانی که دیوان عدالت اداری حکم نهایی صادر و موضوع را تعیین تکلیف نکند، هیچ پولی به حساب شرکت عمران شهر جدید پردیس واریز نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر