jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۱۳۹ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزیر انرژی آمریکا گفت: فکر می‌کنم هر کس به توافق هسته‌ای نگاه کند، متوجه می‌شود بسیار قوی‌تر از آن چیزی است که پیش‌بینی می‌شد.

به گزارش تسنیم، ارنست مونیز در گفت‌وگو با خبرگزاری بلومبرگ در پاسخ به پرسشی درباره انتقادات بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از توافق هسته‌ای گفت: مذاکرات تنها بر موضوع برنامه هسته‌ای متمرکز بود، اما این امر باعث نمی‌شود موضع‌ آمریکا در مسائل دیگر تلطیف شود؛ بر همین اساس برنامه ما این است که تلاش‌هایمان را دو برابر می‌کنیم و در همکاری‌های امنیتی، شراکتمان را با اسرائیل و کشورهای حوزه خلیج‌فارس، تقویت کنیم. وزیر انرژی آمریکا افزود: نگرانی‌های نخست‌وزیر اسرائیل، رئیس‌جمهور آمریکا و همه ما باقی است، زیرا ایران دارای رفتارهای دیگری مانند حمایت از حزب‌الله، پرتاب موشک‌های بالستیک، فعالیت در یمن و سوریه و همچنین مسائل حقوق بشری است؛ ما مسائل بسیاری داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر