jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۱۳۹   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزیر انرژی آمریکا گفت: فکر می‌کنم هر کس به توافق هسته‌ای نگاه کند، متوجه می‌شود بسیار قوی‌تر از آن چیزی است که پیش‌بینی می‌شد.

به گزارش تسنیم، ارنست مونیز در گفت‌وگو با خبرگزاری بلومبرگ در پاسخ به پرسشی درباره انتقادات بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از توافق هسته‌ای گفت: مذاکرات تنها بر موضوع برنامه هسته‌ای متمرکز بود، اما این امر باعث نمی‌شود موضع‌ آمریکا در مسائل دیگر تلطیف شود؛ بر همین اساس برنامه ما این است که تلاش‌هایمان را دو برابر می‌کنیم و در همکاری‌های امنیتی، شراکتمان را با اسرائیل و کشورهای حوزه خلیج‌فارس، تقویت کنیم. وزیر انرژی آمریکا افزود: نگرانی‌های نخست‌وزیر اسرائیل، رئیس‌جمهور آمریکا و همه ما باقی است، زیرا ایران دارای رفتارهای دیگری مانند حمایت از حزب‌الله، پرتاب موشک‌های بالستیک، فعالیت در یمن و سوریه و همچنین مسائل حقوق بشری است؛ ما مسائل بسیاری داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر