jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۳۸۳۲ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۲۷

پانیونیوس کریم را از دست نمی دهد

جایزه ای که کریم انصاری فرد در یونان گرفت +عکس

کریم انصاری فرد به دلیل گل زیبایی که در هفته اخیر لیگ یونان زد جایزه دریافت کرد.

جایزه ای که کریم انصاری فرد در یونان گرفت +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم پانیونیوس که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را در اختیار دارد در هفته بیست و هشتم سوپر لیگ یونان با نتیجه سه بر یک تیم پائوک را مغلوب کرد و کریم انصاری فرد در دقیقه 82 زننده سومین گل تیمش بود. این گل به زیبایی به ثمر رسید.
سایت رسمی سوپر لیگ یونان در نظرسنجی صورت گرفته توسط آرای مردمی و 21 روزنامه نگار ارشد ورزشی این کشور گل کریم انصاری فرد را با 30/32 درصد آراء به عنوان زیباترین گل هفته بیست و هشتم برگزید.
مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس به خاطر این انتخاب جایزه ویژه 5 هزار یورویی را از شرکت هوندا موتور دریافت کرد.

خبر دیگری که از کریم انصاری فرد به گوش می رسد این است که او به دلیل درخشش در این فصل از رقابت های لیگ یونان مشتریان مطرح تری در لیگ یونان دارد اما تیم پانیونیوس به هیچ عنوان نمی خواهد بازیکن ایرانی خود را از دست بدهد. او حداقل یک فصل دیگر در تیم پانیونیوس ماندنی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر