jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۳۸۳۲   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۲۷

پانیونیوس کریم را از دست نمی دهد

جایزه ای که کریم انصاری فرد در یونان گرفت +عکس

کریم انصاری فرد به دلیل گل زیبایی که در هفته اخیر لیگ یونان زد جایزه دریافت کرد.

جایزه ای که کریم انصاری فرد در یونان گرفت +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم پانیونیوس که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را در اختیار دارد در هفته بیست و هشتم سوپر لیگ یونان با نتیجه سه بر یک تیم پائوک را مغلوب کرد و کریم انصاری فرد در دقیقه 82 زننده سومین گل تیمش بود. این گل به زیبایی به ثمر رسید.
سایت رسمی سوپر لیگ یونان در نظرسنجی صورت گرفته توسط آرای مردمی و 21 روزنامه نگار ارشد ورزشی این کشور گل کریم انصاری فرد را با 30/32 درصد آراء به عنوان زیباترین گل هفته بیست و هشتم برگزید.
مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس به خاطر این انتخاب جایزه ویژه 5 هزار یورویی را از شرکت هوندا موتور دریافت کرد.

خبر دیگری که از کریم انصاری فرد به گوش می رسد این است که او به دلیل درخشش در این فصل از رقابت های لیگ یونان مشتریان مطرح تری در لیگ یونان دارد اما تیم پانیونیوس به هیچ عنوان نمی خواهد بازیکن ایرانی خود را از دست بدهد. او حداقل یک فصل دیگر در تیم پانیونیوس ماندنی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر