jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۷۸۹   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

چهار متهم سابقه‌دار که به بهانه خرید وارد طلافروشی‌ها شده و 120 میلیون تومان طلا دزدیده بودند، در دام پلیس گرفتار شدند.

سرهنگ عباس حسنی، فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره در این باره گفت: این چهار نفر از چندی پیش با حضور در طلافروشی‌ها و به بهانه خرید طلا اقدام به سرقت از طلا فروشی‌ها می‌کردند. متهمان پس از سرقت با موتورسیکلت متواری می‌شدند. وی اضافه کرد: همزمان با شکایت طلافروشان، سارقان فراری تحت تعقیب پلیسی قرارگرفتند و سرانجام چند روز پیش یکی از آنها دستگیر شد. با اعتراف وی در پلیس آگاهی، سه همدستش نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و در یکی از شهرهای همجوار دستگیر شدند. این متهمان نیز در بازجویی پلیسی به همدستی با یکدیگر در این سرقت‌های سریالی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره تصریح کرد: در تحقیق از اعضای این باند مشخص شد ارزش طلاهای سرقتی بیش از ۱۲۰ میلیون تومان بوده که بخشی از این اموال کشف شد. در ادامه تحقیق از متهمان مشخص شد آنها در شهرهای همجوار نیز به چند مورد کیف‌قاپی و سرقت از خانه‌های مردم دست زده‌اند. با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات از آنها برای مشخص شدن دیگر جرایمشان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر