jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۸۹ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

چهار متهم سابقه‌دار که به بهانه خرید وارد طلافروشی‌ها شده و 120 میلیون تومان طلا دزدیده بودند، در دام پلیس گرفتار شدند.

سرهنگ عباس حسنی، فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره در این باره گفت: این چهار نفر از چندی پیش با حضور در طلافروشی‌ها و به بهانه خرید طلا اقدام به سرقت از طلا فروشی‌ها می‌کردند. متهمان پس از سرقت با موتورسیکلت متواری می‌شدند. وی اضافه کرد: همزمان با شکایت طلافروشان، سارقان فراری تحت تعقیب پلیسی قرارگرفتند و سرانجام چند روز پیش یکی از آنها دستگیر شد. با اعتراف وی در پلیس آگاهی، سه همدستش نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و در یکی از شهرهای همجوار دستگیر شدند. این متهمان نیز در بازجویی پلیسی به همدستی با یکدیگر در این سرقت‌های سریالی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره تصریح کرد: در تحقیق از اعضای این باند مشخص شد ارزش طلاهای سرقتی بیش از ۱۲۰ میلیون تومان بوده که بخشی از این اموال کشف شد. در ادامه تحقیق از متهمان مشخص شد آنها در شهرهای همجوار نیز به چند مورد کیف‌قاپی و سرقت از خانه‌های مردم دست زده‌اند. با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات از آنها برای مشخص شدن دیگر جرایمشان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر