jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۷۵ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سایت فیفا با اشاره به آمار پایین گلزنی خط حمله ایران به مقایسه این آمار با زمانی که علی دایی، مهاجم اول تیم ملی ایران بود، پرداخت. سردار آزمون که سایت فیفا او را مسی ایران خوانده، یکی از چهره‌هایی است که جای علی دایی بازی می‌کند. آزمون در این خصوص می‌گوید، آرزو دارد مثل دایی شود!

سردار آزمون در این‌باره گفته است: تلاش می‌کنم مثل دایی مهاجم بزرگی برای ایران باشم، اما اگر صادق باشم، نمی‌خواهم خودم را سرگرم اهدافی اینچنینی کنم. آنچه دنبال آن هستم، این است که به ایران کمک کنم و به گلزنی برای ایران ادامه دهم که نهایت افتخار و غرور برای من است. هنوز خیلی جوانم و باید روی پیشرفت و توانایی‌هایم تمرکز کنم.

فیفا با اشار به این‌که آزمون در 32 بازی برای روبین‌کازان موفق شد هشت گل به ثمر برساند و بعد از آن به تیم ملی ایران دعوت شد، از قول این ستاره جوان تیم ملی ایران نوشت: کی‌روش مرا دعوت کرد تا در جام ‌ملت‌ها حاضر باشم. او اعتماد زیادی به من داشت، البته برای من شگفتی نبود. انتظار این را داشتم که او برای جام ملت‌ها مرا دعوت کند که این کار را نیز کرد. از این‌که برای تیم ملی ایران در این تورنمنت مهم بازی کردم، خیلی خوشحالم. این رویایی بود که به حقیقت پیوست و انگیزه و اعتماد به نفس زیادی در من ایجاد کرد.

آزمون با بیان این‌که زلاتان ابراهیموویچ بازیکن مورد علاقه و رئال‌مادرید نیز تیم مورد علاقه او محسوب می‌شود، افزود: همه بازیکنان دوست دارند بهترین عملکرد خود را در رده ملی نشان دهند و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم. هدف اصلی من این است که همراه ایران به جام‌جهانی صعود کنم و هواداران فوتبال را خوشحال کنم. برای رسیدن به این هدف باید کارهای سخت زیادی انجام دهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر