jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۶۴۹   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در پی تلاش مخالفان دولت ونزوئلا برای نوشتن طوماری به منظور کناره‌گیری نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور این کشور از قدرت، طرفداران و مخالفان وی در کاراکاس، پایتخت ونزوئلا با یکدیگر درگیر شدند. این درگیری پس از آن روی داد که مخالفان دولت به سوی شورای انتخاباتی ملی این کشور در کاراکاس تظاهرات کردند تا طوماری علیه مادورو تهیه کنند.

در میان مخالفان که حدود 150 نفر بودند، 30 نفر از نمایندگان پارلمان نیز به چشم می‌خوردند. توماس گوانیپا یکی از نمایندگان مخالف دولت در پارلمان مدعی شد، در این درگیری یکی از نمایندگان پارلمان نیز مجروح شد و طرفداران دولت مانع پوشش خبری این درگیری شدند.

مخالفان دولت که مادورو را مسئول رکود اقتصادی، تورم بی‌سابقه و کمبود مواد غذایی مورد نیاز مردم می‌دانند، از دسامبر گذشته و پس از کسب اکثریت کرسی‌های پارلمان، خواستار برکناری رئیس‌جمهور از قدرت هستند. / پرس‌تی‌وی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر