jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۶۴۴ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دیوید کامرون، نخست‌وزیر انگلیس که این روزها به دلیل فاش شدن رد پای پدرش در فسادهای مالی افشا شده در «اسناد پاناما» حال و روز خوشی ندارد، مجبور شد برای اعاده حیثیت خود و خانواده‌اش روبه‌روی دوربین برنامه شبکه خبری «آی‌تی‌وی» بنشیند و در این باره توضیحاتی به مردم بریتانیا بدهد.

وی درخصوص نقش پدرش در شرکت خارجی «بلرمور هولدینگز» اعتراف کرد که قبلا مالکیت بخشی از سهام این شرکت را که از سوی پدرش تاسیس شده در اختیار داشته، حال آن که آنها را سال ۲۰۱۰ میلادی و پیش از آغاز دوره نخست‌وزیری خود به قیمت ۴۲ هزار دلار فروخته است. به گزارش جام‌جم، در خبری دیگر در همین ارتباط روزنامه ایندیپندنت از افشای ابعاد جدیدتر این رسوایی خبر داده که دامن دیوید کامرون را بیشتر می‌گیرد. این روزنامه از مشارکت و دخالت دیگر نزدیکان نخست‌وزیر انگلیس در این رسوایی نیز خبر می‌دهد. سامانتا کامرون، همسر نخست‌وزیر و برخی دیگر از مشاوران و اعضای حزب وی از متهمانی محسوب می‌شوند که در این رسوایی مالی دخیل هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر