jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۶۳۷ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

ایرج راد، مدیر عامل خانه تئاتر با اشاره به برگزاری جلسه‌ای درباره بررسی مسائل و مشکلات تئاتر با حضور وزیر ارشاد در این جلسه گفت: گزارش مختصری ارائه دادم و آقای جنتی هم تا حدود زیادی در جریان بسیاری از مسائل از جمله مشکلات مالی قرار داشتند.

به گزارش ایسنا، راد ادامه داد: آقای وزیر معتقد بودند به دلیل آن‌که در این حوزه خیلی موثر عمل نشد، امسال هم کارها با تاکید به تئاتر و به نام تئاتر دنبال شود و قرار بر این است از بودجه‌ای که به معاونت هنری برای سال جاری اختصاص داده می‌شود، بخش عمده‌ای به تئاتر داده شود و به این‌ ترتیب بودجه امسال تئاتر حدود دو برابر خواهد شد.

راد گفت: در این جلسه درباره‌ مساله بیمه که به تمام هنرمندان از جمله فعالان حوزه تئاتر و اعضای خانه تئاتر هم مربوط می‌شود، صحبت شد و قرار بر این است تا با پیگیری، این موضوع به جمع‌بندی برسد؛ زیرا باید ابتدا اعتباری برای صندوق اعتباری هنرمندان تامین شود تا سرانه‌ای که برای بیمه هنرمندان پرداخت می‌شد و حذف شد و نیز مبالغ اضافه‌ای که برخی هنرمندان پرداخت کردند، به آنها داده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر