jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۳۵۹۱   ۲۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۴۱

معاون شهردار تهران از بازگشت معتادان خارجی جمع آوری شده به کشورهای خود، خبر داد.

بازگشت معتادان خارجی به کشورشان

به گزارش جام جم آنلاین، حجت الاسلام میثم امرودی با بیان اینکه ۶۰درصد معتادان سطح مددسراها شهرستانی ها هستند، گفت: در حال حاضر، در حال انجام اقدامات لازم برای بازگرداندن ان ها به شهرهای خود هستیم.

وی با اشاره به این که برای بازگرداندن معتادان شهرستانی، منتظر هستیم تا قوه قضاییه حکم لازم را صادر کند، خاطر نشان کرد: تاکنون جلسات متعددی برای تسریع در بازگشت معتادان شهرستانی تشکیل شده است و امیدواریم هرچه سریعتر این اتفاق رخ دهد.

معاون شهردار تهران با اعلام این که معتادان خارجی نیز بازگردانده شدند، تصریح کرد: امیدواریم چهره شهر، در قالب طرح انظباط شهری اصلاح شود.

امرودی با اعلام این که طرح انظباط شهری، طرحی دو ساله است، افزود: تاکنون ٤ ماه از این طرح گذشته و حدود ٥ هزار معتاد در مددسرا ها بسر می برند و معتادان پس از بهبود یافتن به محیط خانواده و کار باز می گردند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر