jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۳۵۹۱ ۲۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۴۱

معاون شهردار تهران از بازگشت معتادان خارجی جمع آوری شده به کشورهای خود، خبر داد.

بازگشت معتادان خارجی به کشورشان

به گزارش جام جم آنلاین، حجت الاسلام میثم امرودی با بیان اینکه ۶۰درصد معتادان سطح مددسراها شهرستانی ها هستند، گفت: در حال حاضر، در حال انجام اقدامات لازم برای بازگرداندن ان ها به شهرهای خود هستیم.

وی با اشاره به این که برای بازگرداندن معتادان شهرستانی، منتظر هستیم تا قوه قضاییه حکم لازم را صادر کند، خاطر نشان کرد: تاکنون جلسات متعددی برای تسریع در بازگشت معتادان شهرستانی تشکیل شده است و امیدواریم هرچه سریعتر این اتفاق رخ دهد.

معاون شهردار تهران با اعلام این که معتادان خارجی نیز بازگردانده شدند، تصریح کرد: امیدواریم چهره شهر، در قالب طرح انظباط شهری اصلاح شود.

امرودی با اعلام این که طرح انظباط شهری، طرحی دو ساله است، افزود: تاکنون ٤ ماه از این طرح گذشته و حدود ٥ هزار معتاد در مددسرا ها بسر می برند و معتادان پس از بهبود یافتن به محیط خانواده و کار باز می گردند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر