jamejamnashriyat
نشریات قاب کوچک کد خبر: ۸۹۳۳۵۹ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

نویسنده «زعفرانی» با اعتقاد بر این‌که این سریال تلویزیونی، آبرومندانه و موفق به سرانجام رسید و مخاطبان خوبی را در عید داشت‌، گفته است: با زعفرانی روزهای سخت و سنگینی را پشت سر گذاشتیم اما جای بسی خوشحالی دارد که ماحصل این تلاش و سختی بهتر دیده شدن کار بود و توانست مخاطبان سخت‌سلیقه را راضی کند و اگر هم نقصی داشته، امیدوارم مردم ببخشند.

سعید جلالی درباره اختلاف سلیقه‌ای که میان عوامل در زعفرانی وجود داشت، هم به ایسنا گفته است: اختلاف سلیقه اگر درخصوص بهبود کار باشد خیلی هم مفید است؛ البته پایان‌بندی قصه‌ها همیشه مورد اختلاف بوده و هر کسی نظری برای خود دارد، اما در نهایت همیشه نظر کارگردان ارجح‌تر است که نویسنده هم براساس آن جلو می‌رود. اختلاف سلیقه‌ای که من داشتم به سکانس‌هایی برمی‌گشت که کمتر آنها را دوست داشتم همان‌طور که در کارهای قبلی‌ام هم سکانس‌هایی بودند که زیاد آنها را دوست نداشتم که این اتفاق در کار ما طبیعی است و قرار نیست همه سکانس‌ها مرا راضی کند، بلکه رضایت مردم شرط است و من هم شخصا از کلیت کار راضی هستم. این نویسنده تصریح کرده است: معمولا اختلاف سلیقه بین عوامل، نویسنده‌، کارگردان و تهیه‌کننده همواره وجود دارد و اساسا در کارهای موفق سلایق کنار هم جمع می‌شوند و چکیده آن بیرون می‌آید که این می‌تواند ضامن بهتر شدن سریال باشد، اما به هر حال ادعا نمی‌کنیم کاری بی‌عیب و نقص ساخته‌ایم. همه کارها نقص دارند. معتقدم زعفرانی در میان سریال‌ها به لحاظ قصه‌ و پرداخت موقعیت‌ها مردم را راضی کرده است. وی با اشاره به این‌که این مجموعه قصه‌ای خودمانی داشت و به خاطر جنس قصه بیشتر به حال و هوای مردم نزدیک بود، خاطرنشان کرد: مخاطبان ایرانی همیشه ذائقه‌شان شرقی است و قصه دوست دارند، آن هم قصه‌های دراماتیک. زعفرانی هم به خاطر جنس قصه‌ای که داشت بیشتر به حال و هوای مخاطب نزدیک بود. او در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با اشاره به شرایط تولید کارهای مناسبتی یادآور شد: همواره تعریف کارهای مناسبتی با کارهایی که در طول سال ساخته می‌شود متفاوت است زمانی که نام کار مناسبتی به میان می‌آید بویژه عید اولین هدف سرگرمی است، اما به چه قیمتی؟ مخاطب ایرانی مدت‌هاست که سخت می‌خندد؛ بنابراین باید قصه خوب به مخاطب بدهیم و وقتی مخاطب قصه را پذیرفت آن موقع است که با آن ارتباط برقرار می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر