jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۸۹۲۴۲۹   ۱۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۶

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد:

بازدید از راکتور اراک به مجلس بعدی موکول می شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته اعضای کمیسیون از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو گفت: احتمالا بازدید از تاسیسات آب سنگین اراک به مجلس دهم موکول خواهد شد.

بازدید از راکتور اراک به مجلس بعدی موکول می شود

نوذر شفیعی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی جام جم آنلاین گفت: احتمالا بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات آب سنگین اراک به مجلس دهم موکول خواهد شد.

وی ادامه داد: در راستای قانون مصوب مجلس مقرر شد کمیسیون امنیت ملی نظارت بر حسن اجرای برجام را رصد کند و از این رو تصمیم بر آن شد که اعضای کمیسیون از مراکز هسته ای از جمله فردو،راکتور اراک و نطنز بازدید کنند؛ در این راستا اعضا از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو بازدید کرده و گزارشی تهیه کردند.

شفیعی در ادامه اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی برگزار نشد و جلسه فردا با حضور آقای عراقچی پیرامون روند اجرایی برجام تشکیل می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر