jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۸۹۲۴۲۹ ۱۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۶

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد:

بازدید از راکتور اراک به مجلس بعدی موکول می شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته اعضای کمیسیون از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو گفت: احتمالا بازدید از تاسیسات آب سنگین اراک به مجلس دهم موکول خواهد شد.

بازدید از راکتور اراک به مجلس بعدی موکول می شود

نوذر شفیعی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی جام جم آنلاین گفت: احتمالا بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات آب سنگین اراک به مجلس دهم موکول خواهد شد.

وی ادامه داد: در راستای قانون مصوب مجلس مقرر شد کمیسیون امنیت ملی نظارت بر حسن اجرای برجام را رصد کند و از این رو تصمیم بر آن شد که اعضای کمیسیون از مراکز هسته ای از جمله فردو،راکتور اراک و نطنز بازدید کنند؛ در این راستا اعضا از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو بازدید کرده و گزارشی تهیه کردند.

شفیعی در ادامه اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی برگزار نشد و جلسه فردا با حضور آقای عراقچی پیرامون روند اجرایی برجام تشکیل می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر