jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۸۸۹۵۷   ۲۲ اسفند ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۵

العربی با درخشش اشکان دژاگه در هفته جدید لیگ ستارگان قطر به پیروزی رسید.

اشکان دژاگه ستاره درخشان لیگ قطر

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم العربی قطر دیشب به همراه دژاگه و نکونام در رقابت های هفته بیست و دوم لیگ ستارگان مقابل الجیش قرار گرفت که با گلزنی دژاگه حریفش را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد.

در این دیدار اشکان در دقیقه 14 گل اول تیمش را به ثمر رساند و گل دوم العربی را پاولینهو در دقیقه 19 زد تا تیر خلاص را به الجیش بزند. البته در این دیدار نکونام هم 86 دقیقه بازی کرد و عملکرد خوبی داشت.

العربی با این پیروزی 34 امتیازی شد و با دو پله صعود موقتا به رده پنجم آمد.

در این راستا نشریه الرایه تحلیلی را از این بازی ارائه داد و برای بازیکنان امتیاز داد. این نشریه با اشکان از 10 امتیاز 7و نیم و به نکونام 7 داده است. درباره عملکرد دژاگه این طور نوشت: با یک و یک پاس گل بهترین بازیکن تیمش بود و دائما مدافعان الجیش را آزار می‌داد.

درباره عملکرد نکونام این نشریه نوشت: مغز متفکر و رهبری به تمام معنی در میانه زمین است و با تجربه خود همیشه در زمان‌های سخت به کمک تمیش می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر