jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۸۷۸۹۶   ۱۸ اسفند ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

32 درصد سرقت‌های کشور در تهران رخ می‌دهد.

سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا در این‌باره گفت: 32 درصد سرقت‌های کشور در تهران انجام می‌شود که 5 درصد آن به صورت مسلحانه است. 19 درصد از پرونده‌های مربوط به مفاسد اجتماعی ـ اقتصادی نیز در تهران است. 16 درصد از جامعه آماری تصادفات هم در تهران است و همه این آمار بیانگر آن است که تهران موضوعات خاص خود را دارد .

اشتری اضافه کرد: براساس بررسی آماری پایتخت‌های بسیاری از کشورها و تطبیق آن با تهران وقوع جرایم و ناامنی در تهران به عنوان پایتخت ایران در مقایسه با پایتخت کشورهای دیگر در وضعیت مطلوب‌تری است؛ این آمار از مرجع رسمی و پلیس اینترپل اتخاذ و ارائه شده است. براساس بررسی‌ها و مقایسه تهران با پایتخت برخی کشورها، وقوع جرایم در تهران به مراتب کمتر است و احساس امنیت و امنیت در تهران نسبت به پایتخت سایر کشورها بالاتر است./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر