Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۸۶۸۷۶ ۱۵ اسفند ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۰

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران به شدت مصدوم شد.

مصدومیت شدید برای علیرضا حقیقی در پرتغال +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران که در تیم ماریتیموی پرتغال بازی می کند هفته گذشته موفق شد کلین شیت کند اما مصدومیت در همان دیدار باعث شد تا وی دیدار هفته جدید تیمش را مقابل فریرا از دست بدهد.
حقیقی دیدار قبلی را نیز علیرغم مصدومیت شانه در درون دروازه تیمش قرار گرفته بود و با این شرایط توانست از تک گل تیمش محافظت کند اما خطای شدید مهاجم حریف روی او در این بازی منجر به مصدومیت شدید او شد تا کادرپزشکی مراحل درمانی خاصی برای او در نظر بگیرند. با این حال مصدومیت شدید حقیقی مانع از حضور او در این بازی شد تا نلو وینگادا دروازه بان مورد اعتمادش را در برابر باسش فریرا از دست دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر