jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۸۶۲۹۵   ۱۲ اسفند ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۰

اعضای تیم نفت تهران، نماینده تام‌الاختیار علی دایی، رئیس فدراسیون دو و میدانی، عضو هیأت مدیره باشگاه سایپا و تعداد دیگری از چهره‌های ورزشی امروز در منزل مربی فقید تیم فوتبال نفت تهران حاضر شدند.

حضور چهره‌های ورزشی در منزل دارستانی

جام جم ورزشی - عصر دیروز مربیان و بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران با حضور در منزل مرحوم علی‌اکبر دارستانی با خانواده این مرحوم ابراز همدردی کردند.

همچنین بهمن دهقان نماینده تام‌الاختیار علی دایی، دارابی سرپرست تیم صبای قم، امید روانخواه پیشکسوت فوتبال استقلال، غلامرضا رضایی مهاجم تیم سایپا، حمید سجادی عضو هیأت مدیره سایپا و کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی از جمله اهالی ورزش بودند که امروز در منزل مرحوم دارستانی دور هم جمع شده و یاد و خاطره این مرحوم را زنده نگه داشتند.

مرحوم علی‌اکبر دارستانی روز دوشنبه در حین تمرین دچار عارضه سکته قلبی شد و سپس ساعتی بعد در بیمارستان درگذشت.

مراسم تشییع این مربی امروز از ساعت 9 صبح در ورزشگاه شیرودی آغاز خواهد شد و سپس پیکر این مرحوم برای خاک‌سپاری روانه قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر