jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۸۵۹۹۵ ۱۱ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۳

رییس اتاق اصناف ایران در گفت و گو با جام جم آنلاین خبرداد:

گشایش نمایشگاههای بهاره از فردا در سه نقطه تهران

نمایشگاه بهاره تهران برای عرضه کالاهای شب عیددر سه نقطه تهران از فردا به مدت 10 روز گشایش می یابد .

گشایش نمایشگاههای بهاره از فردا در سه نقطه تهران

علی فاضلی رییس اتاق اصناف کشور با اشاره به اینکه کالاهای عرضه شده در این نمایشگاهها حتما باید تولید داخل باشد، به جام جم آنلاین گفت : در این نمایشگاه اقلام مورد نیاز مردم برای ایام عید از جمله پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی، خشکبار، شیرینی و شکلات و مواد شوینده با تخفیف 15 تا20 درصد نسبت به قیمت بازار عرضه خواهد شد.

نمایشگاههای بهاره که درسالهای گذشته در پنج نقطه تهران برگزارمی شد امسال فقط درسه نقطه تهران از جمله پارک ارم ، منطقه حکیمیه تهرانپارس و بوستان ولایت از 12 تا 21 اسفند گشایش خواهد یافت و مردم می توانند از ساعت 10 صبح تا 8 شب اقدام به خرید اقلام مورد نیاز خود از این نمایشگاهها کنند .

پیش از این رییس شورای اصناف کشوراعلام کرده بود که به دلیل فراوانی کالا در بازار و مناسب بودن قیمت ها ضرورتی برای برگزاری نمایشگاه بهاره وجود ندارد و واحد های صنفی می توانند در این ایام فروش فوق العاده داشته باشند.

فاضلی درباره دلیل برگزاری نمایشگاههای بهاره با وجود مخالفت های اتاق اصناف گفت : هم اکنون نیز ضرورتی برای برگزاری نمایشگاه نمی بینم اما چون سایر نهادها بر برگزاری نمایشگاهها اصرار داشتند امسال نیز تصمیم به برگزاری آن گرفته شد و هم اکنون کار را به استانداری ، وزارت صنعت و معدن و تجارت و اتاق سپرده ایم و نمایشگاه امسال درسطح کوچکتر و در سه نقطه برگزار می شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

باید به تغییر نسخه اندیشید

باید به تغییر نسخه اندیشید

آنچه امروز در عرصه اقتصاد ایران می‌گذرد نشان‌دهنده و حکایتگر وجود مشکلی ساختاری و ساختی در اقتصاد کشور است،‌ مشکلی که رفع آن فقط از طریق بازطراحی بنیادین و انقلابی این اقتصاد و تغییر نسخه کلان حاکم بر آن امکان‌پذیر است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر