در این اسلاید شو بیننده شاهد تصاویر منتخب مسابقه جایزه عکاسی "سونی" امسال خواهد بود.
کد خبر: ۸۸۴۱۰۹
تصاویر منتخب مسابقه جایزه عکاسی سونی 2016 + اسلاید شو

مسابقه جهانی سونی به گفته‌ برگزارکنندگان آن بزرگ‌ترین رقابت عکاسی است و تلاش دارد بهترین‌های عکاسی در دنیا را شناسایی کرده و جوایزی را به آنها اختصاص دهد. شرکت در این مسابه رایگان است و عکاسان آماتور و حرفه‌ای می‌توانند با تک‌عکس یا مجموعه عکس در این رقابت شرکت کنند. مراسم تقدیر از برگزیدگان در لندن برگزار می‌شود.

بخش‌های در نظر گرفته شده برای این مسابقه از تمامی ژانر‌ها از فتوژورنالیسم تا فاین‌آرت و عکاسی بازرگانی درنظر گرفته شده است. بخش‌ها شامل: مسائل جاری، طبیعت و حیات وحش، هنر و فرهنگ، پرتره، مسائل معاصر، ورزشی، منظره، اشیاء بی‌جان، سبک زندگی،‌ معماری و … می‌شود.

برگزیدگان ۲۳ آوریل معرفی خواهند شد. علاوه بر جایزه نقدی برای عکاسان سال بخش‌های اوپن و حرفه‌ای، به برگزیدگان هر بخش از آخرین تجهیزات عکاسی سونی و سونی موبایل تعلق خواهد گرفت.

آثاری که مورد تایید قرار می‌گیرند در نمایشگاهی در "سومرهاوس" لندن به نمایش در می‌آیند و امکان این وجود خواهد داشت که در نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت داده شوند. همچنین عکاس مسابقه عکاسی جهانی سونی چاپ خواهند شد. در زیر گزیده‌ای از عکس‌های انتخابی در بخش نهایی این مسابقه را می‌بینید.

-

منبع عکس و متن: فرادید

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها