jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۸۸۳۱۵۱   ۰۱ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۹

دختر نوجوانی که از طریق شبکه‌های اجتماعی با پسری ۳۰ ساله دوست شده بود هیچ وقت تصور نمی‌کرد سرنوشت شومی خواهد داشت.« فائزه » ۱۴ سال دارد و از طریق شبکه‌های اجتماعی چند ماه پیش با امید آشنا شد.

سرنوشت شوم دختر ۱۴ ساله در مشهد

به گزارش جام جم آنلاین ، وی در اثر این ارتباط به پسر جوان ابراز علاقه می‌کرد، آنها هر روز با هم در تماس بودند.

فائزه همچنین با دوستان پسر مورد علاقه‌اش هم آشنا شده بود اما او به ذهنش خطور نمی‌کرد این ارتباط و آشنایی به چه راحتی سرنوشت‌اش را به تباهی خواهد کشاند.

سه تن از دوستان «امید» روز دوشنبه گذشته با طرح نقشه‌ای شیطانی، فائزه را تعقیب کردند، آنها در یکی از کوچه‌های فرعی خیابان ابوذر مشهد، دختر نوجوان را با توسل به زور و تهدید سوار خودروی خود کرده و ربودند.

یکی از همسایه‌ها که شاهد این صحنه بود موضوع را به مادر دختر نوجوان خبر داد. زن ۳۲ ساله سراسیمه و مضطرب خودش را به کلانتری ۳۹ مشهد رساند و از پلیس تقاضای کمک کرد.

رئیس پلیس مشهد در این باره گفت: غروب روز دوشنبه زن ۳۲ ساله‌ای با مراجعه به کلانتری ۳۹ مشهد از ربایش دخترش توسط چند پسر جوان خبر داد.

سرهنگ حجت نیک‌مرام افزود: با تحقیقات از مادر دختر نوجوان مشخص شد این دختر با پسری که ۱۶ سال از او بزرگتر است در ارتباط بود بنابراین تحقیقات از پسر جوان آغاز شد و او با اظهار بی اطلاعی از موضوع ربایش دختر نوجوان اظهار داشت شاید دوستانش این دختر را ربوده باشند.

رئیس پلیس مشهد گفت: ادامه تحقیقات پرونده با توجه به اهمیت موضوع به خانه‌ای در حاشیه شهر مشهد که مخفیگاه دزدان بود کشیده شد اما عاملان ربایش دختر نوجوان پیش از رسیدن پلیس از محل گریخته بودند.

سرهنگ نیک مرام گفت: افسران دایره آگاهی کلانتری ۳۹ مشهد با اقدام‌های گسترده دختر نوجوان را که با وضعیتی اسفبار در خیابان هفدهم طبرسی شمالی مشهد رها شده بود پیدا کردند.

وی با اشاره به این مطلب که پلیس دو شیطان‌ صفت را دستگیر و یک خودروی سواری را توقیف کرده است، گفت: جست‌وجوهای پلیسی برای دستگیری مجرم فراری و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع:مشرق

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.