شارژ تا ۱۰میلیون تومان با اقساط ۱۲ ماهه

کارت اعتباری خرید بازنشستگان رونمایی شد

معاون وزیر کار با دعوت از بازنشستگان تامین اجتماعی برای دریافت «کارا کارت» گفت: اعتبار در نظر گرفته شده در کارت 4 برابر میانگین دریافتی بازنشستگان است که تا سقف 10 میلیون تومان امکان شارژ وجود دارد.
کد خبر: ۸۸۱۱۹۶
کارت اعتباری خرید بازنشستگان رونمایی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، احمد میدری معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جزئیات ارائه کارت رفاه اجتماعی که توسط بانک رفاه کارگران انجام می‌شود اظهار داشت: امروز با عده‌ای از بازنشستگان تماس گرفته شد تا برای تکمیل فرم ثبت‌نام و رضایت‌نامه بانک رفاه کارگران اقدام کنند.

وی افزود: امروز به صورت نمادین برای آغاز رسمی ارائه کارت رفاه اجتماعی مراسمی برگزار شد و 2 میلیون و 700 هزار بازنشسته امکان استفاده از این طرح را دارند.

میدری در پاسخ به این سوال که بازنشستگان به چه نحوی باید این کارت را دریافت کنند، گفت: بازنشستگان با مراجعه به سایت رفاهی و یا سامانه پیامکی تعریف شده امکان ثبت‌نام دارند که با انتخاب بانک و مشخصات خود از طرح اشاره شده استفاده خواهند کرد.

معاون رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با اشاره به اعتبار در نظر گرفته شده در کارت‌های رفاه اجتماعی گفت: اعتبار در نظر گرفته شده در کارت 4 برابر میانگین دریافتی بازنشستگان است که تا سقف 10 میلیون تومان امکان شارژ وجود دارد و به صورت 12 قسط باید پرداخت شود.

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها