jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۸۲۵۸   ۱۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران در جلسه‌ شورای معاونان و سرپرستان نواحی دادسرای عمومی و انقلاب تهران با هشدار به برخی سایت‌های خبری در ارتباط با انتشار اخبار خلاف واقع مربوط به احراز یا ردصلاحیت نامزدهای انتخابات پیش‌رو گفت: رسانه‌ها حق انتشار اخبار خلاف واقع در این زمینه را ندارند.

به گزارش فارس، وی با انتقاد از تلاش‌ دشمنان انقلاب، رسانه‌های معاند و برخی افراد در سیاه نمایی اوضاع کشور تصریح کرد: این اقدامات با هدف مأیوس کردن مردم برای مشارکت در انتخابات و مخدوش کردن فضای انتخابات صورت می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر