رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی:

رفاه و معیشت بهتر مردم از اهداف ما در برجام بود

رئیس جمهور و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای ضبط برنامه‌های تبلیغاتی خود به رسانه ملی می‌آیند.
کد خبر: ۸۷۸۰۴۱
رئیس جمهور و هاشمی‌ رفسنجانی به صدا و سیما می روند

به گزارش جام جم آنلاین، براساس قرعه‌کشی روز گذشته در رسانه ملی، مقرر شد آقای روحانی 13 بهمن و آقای هاشمی‌ رفسنجانی 20 بهمن به منظور ضبط برنامه‌های تبلیغاتی خود برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در محل استودیوی ویژه این رویداد - ساختمان شهدای رادیو در محل جام جم - حضور یابند.

نمایندگان داوطلبان مجلس خبرگان رهبری استان تهران که صلاحیت آنان احراز شده است و نمایندگان نهادهای دخیل در امور انتخابات همچون هیئت نظارت بر انتخابات استان تهران، استانداری و دادستانی در این مراسم حضور داشتند.

در مراسم «قرعه‌کشی ضبط برنامه‌های تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری استان تهران» مقرر شد، برای هر یک از داوطلبان مجلس خبرگان رهبری استان تهران، برنامه 20 دقیقه‌ای ضبط و دو بار از شبکه تلویزیونی تهران و دو بار از شبکه رادیویی تهران پخش شود.

بر اساس جدول زمانبندی، ضبط این برنامه‌ها از 13 بهمن آغاز و تا 20 بهمن ادامه خواهد داشت.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان تهران بعد از پایان این مراسم به خبرنگار ما گفت: با تصمیم «کمیسیون بازرسی تبلیغات انتخابات خبرگان» مقرر شد استودیوی واحدی برای ضبط برنامه های تبلیغاتی داوطلبان مجلس خبرگان استان تهران مهیا شود.

حجت الاسلام عبدالوهاب میراشرفی تصریح کرد: به منظور رعایت مساوات برای این داوطلبان، فضا، امکانات و زمان مشترکی برای همه داوطلبان در نظر گرفته شد.

نماینده آقای روحانی در مراسم قرعه‌کشی حضور نداشت و قرعه‌کشی زمان تعیین شده برای وی از سوی نماینده دادستانی صورت گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها