jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۶۱۰۸   ۰۶ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

گروه تروریستی داعش ویدئویی منتشر کرده که در آن 9 عامل حملات تروریستی پاریس صحبت می‌کنند. این ویدئو چهار بلژیکی، سه فرانسوی و دو عراقی را عامل حملات پاریس معرفی می‌کند.

ویدئوی داعش که نخست در کانال تلگرام این گروه منتشر شد این 9 نفر را در حال تمرین نظامی در مناطق صحرایی نشان می‌دهد . در بخشی از این فیلم با عنوان «آنها را هرجا که هستند، بکشید» عکسی از دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس پخش می‌شود که روی آن نوشته شده است : «هر کسی که در صفوف کفر قرار گیرد، هدف شمشیرهای ما خواهد بود.» / پرس تی‌وی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر