چون کار از مناطق مختلف و ملودی‌های آنها برگرفته شده، سعی می‌کنیم امضای گروه بر مبنای همان فرهنگ باشد.
کد خبر: ۸۷۶۰۳۰
گروه رستاک در جشنواره موسیقی فجر چه به صحنه خواهد آورد؟

به گزارش جام جم نوا، در مراسم نشست رسانه ای مدیران سامانه‌های فروش بلیت جشنواره موسیقی فجر که ظهر امروز دوشنبه ۵ بهمن ماه برگزار شد، سیامک سپهری و فرزاد مرادی به نمایندگی از گروه رستاک در نشست خبری جشنواره حاضر شدند.

در ابتدا سیامک سپهری گفت: اجرای من در جشنواره مجموعه کارهای گذشته و چند اثر جدید است که هنوز منتشر نشده است و چون کار از مناطق مختلف و ملودی‌های آنها برگرفته شده، سعی می‌کنیم امضای گروه بر مبنای همان فرهنگ باشد و رپرتوار ما بر اساس موسیقی‌های کردستان، بلوچستان، ایلام و ... است.

فرزاد مرادی نیز گفت: ما از سال 76 تصمیم به فعالیت در این زمینه گرفتیم و از همان زمان پژوهش‌هایمان را روی فرهنگ موسیقایی مناطق مختلف آغاز کردیم و پژوهش در بخش‌های مختلف موسیقی را بر عهده اعضای گروه قرار دادیم تا بتوانیم با کیفیت همان موسیقی‌ها آن را به مناطق دیگر معرفی کنیم. حتی در برخی از شرایط از مردم مناطق مختلف و مخاطبانمان در کنسرت‌ها کمک گرفته‌ایم.

گفتنی است؛ در این جلسه که قرار بود در کنار گروه رستاک محمد علیزاده حضور داشته باشد، پس از منتظر ماندن زمان زیاد به خبرنگاران ابتدا اعلام کردند که وی به دلایل شخصی نتوانسته در این جلسه حضور پیدا کند اما پایان مراسم زوابط عمومی گروه موسیقی خواب ماندن را دلیل نیامدن علیزاده قلمداد کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها